Pousada Flocos De Neve
| Bezpłatne Wi-Fi Bezpłatne Wi-Fi w pokojach | Spa i relaks Jacuzzi | Hotel przyjazny dzieciom Plac zabaw dla dzieci |
| Śniadanie Śniadanie w pokoju | Klimatyzacja | Zwierzęta nie są dozwolone Zakaz wprowadzania zwierząt |
Pousada Flocos De Neve Urubici oferuje bliskość pobliskich atrakcji turystycznych, takich jak Gruta Nossa Senhora de Lourdes w prawie 4 km. Willa oferuje gościom relaksujące doświadczenie z jacuzzi.
Około 10 min jazdy od 7-pokojowej willi znajduje się Jaskinia Dos Bugres.
Oprócz kamiennego kominka obiekt oferuje telewizję satelitarną. Dom wakacyjny oferuje prysznic, a także suszarkę do włosów i ręczniki kąpielowe dla komfortu wszystkich gości.
Pousada Flocos De Neve dysponuje własną kuchnią ze szklanymi naczyniami.
- Lokalne atrakcje
- Jaskinia Dos Bugres2,9 km
- Cavernas do Rio dos Bugres2,9 km
- Gruta Nossa Senhora de Lourdes4,1 km
- Lotniska
- Lotnisko Lages116 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Parking
- Zakaz wprowadzania zwierząt
Opcje wyżywienia
- Czajnik
- Przybory kuchenne
- Śniadanie w pokoju
Usługi rekreacyjne
- Słoneczny taras
- Ogród
- Jacuzzi
Do dyspozycji gości w pokoju
- Bezpłatne Wi-Fi w pokojach
- Klimatyzacja
- Ogrzewanie
- Minibar
- Kącik dzienny
- Patio
- Stół
- Bezpłatny zestaw kosmetyków
- Koce elektryczne
- Telewizor LCD
- Plac zabaw dla dzieci
- Podłoga z parkietem
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Czy Pousada Flocos De Neve posiada bezprzewodowy internet?
Tak, Pousada Flocos De Neve zapewnia Wi-Fi we wszystkich pokojach. - ❓
Czy Pousada Flocos De Neve akceptuje zwierzęta?
Nie, Pousada Flocos De Neve nie jest przyjazna zwierzętom.